ZSwg

Szkoła Podstawowa im. św. St. Kostki w Grodzisku                  

 

38-102 Grodzisko, tel. (017)2765703   gimgrod2@poczta.onet.pl

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pon.

 

Rok szk. 2020/2021                             ważny od 01.09.2020 r.

Czas trwania lekcji od …. do….

Numer lekcji

0 gr.I M

0 gr. II B

KLASA I

KLASA II

KLASA III

Numer lekcji

KLASA IV

KLASA V

KLASA VI

KLASA  VII

KLASA VIII

Numer lekcji

Mariola Szypuła

Barbara Kawa

Barbara Szczypta

Alicja Włodyka

Teresa Tęczar

Elżbieta Szypuła

Anna  Krok              

Irena Grabiec

Małgorzata Kaczkiełło

Andrzej Kaczkiełło

Jerzy Borys

Radosław Ślaski

Anastazja Korab

ks.Jerzy Oczoś

ks.Dariusz Tylutki

Ewelina    Wilk

Tomasz Dobek

Joanna Stefanik

Anna Góra

Waldemar Pintal

Barbara Gierlak

Patrycja Ślusarczyk

Numer lekcji

        8.00 -   8.45

1

10

0

7

0

36

1

29

2

31

3

1

21

przyr

24a

tech

18

mat

58

j.pol

44

j.pol

1

0

0

1

3

2

VII

IV

VI

 

VIII

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V

 

0

1

        8.55 -   9.40

2

10

muz

7

0

36

1

29

2

31

3

2

21

tech

24a

j.pol

18

hist

58

biol

44

mat

2

 

0

1

3

2

V

0

VIII

VII

VI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV

 

0

2

  9.50 - 10.35

3

10

0

7

0

36

z.wspom

29

2

31

3

3

43

wf

24a

hist

18

j.pol

58

mat

44

chem

3

0

0

 

3

2

VI

1

VII

VIII

V

 

IV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

3

10.50 - 11.35

4

10

0

7

0

36

1

29

2

31

j.ang.

4

21

mat

24a

plast

43

wf

58

j.niem

44

wos

4

0

0

1

 

2

 

V

IV

 

VIII

VII

VI

3

 

 

 

 

 

 

 

 

0

4

11.50 - 12.35

5

10

0

7

0

36

1

29

z.wspom.

31

3

5

21

j.ang

24a

mat

18

z. wspom

58

chem

43

wf

5

0

0

1

3

 

 

2

V

VII

 

VI

VIII

IV

 

 

 

 

 

 

 

 

0

5

12.45 - 13.30

6

świetlica

29

zkk

 

świetlica

6

24

inf

24a

j.ang

18

tech

58

geog

44

fiz

6

 

 

 

 

 

 

 

 

ZKK 2

 

św

VII

V

 

 

 

IV

VIII

 

VI

 

 

6

13.40 - 14.25

7

świetlica

7

21

zkk

 

 

24

inf gr II

58

fiz

44

z.wspom

7

 

 

 

 

 

 

 

 

ZKK IV

 

św

 

 

 

 

 

VI

VII

 

VII

 

 

7

14.30 - 15.15

8

świetlica

8

           

 

58

z.wspom.

24

inf gr II

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

św

 

 

 

 

 

VIII

 

 

VIII

 

 

8

WTOREK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wtorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czas trwania lekcji od …. do….

Numer lekcji

0 gr.I

0 gr. II

KLASA I

KLASA II

KLASA III

Numer lekcji

KLASA IV

KLASA V

KLASA VI

KLASA  VII

KLASA VIII

Numer lekcji

Mariola Szypuła

Barbara Kawa

Barbara Szczypta

Alicja Włodyka

Teresa Tęczar

Elżbieta Szypuła

Anna  Krok              

Irena Grabiec

Małgorzata Kaczkiełło

Andrzej Kaczkiełło

Jerzy Borys

Radosław Ślaski

Anastazja Korab

ks.Jerzy Oczoś

ks.Dariusz Tylutki

Ewelina    Wilk

Tomasz Dobek

Joanna Stefanik

Anna Góra

Waldemar Pintal

Barbara Gierlak

Patrycja Ślusarczyk

Numer lekcji

        8.00 -   8.45

1

10

0

7

0

36

1

29

2

31

3

1

43

wf

24a

mat

18

jang

24

info

44

fiz

1

0

0

1

3

2

 

 

V

 

 

 

IV

VI

 

 

 

VII

VIII

 

 

 

0

1

        8.55 -   9.40

2

10

0

7

0

36

1

29

jang

31

rel

2

21

jang

24a

jpol

43

wf

58

fiz

44

mat

2

0

0

1

 

 

V

 

VIII

 

 

 

VI

IV

 

3

2

 

VII

 

 

 

0

2

  9.50 - 10.35

3

10

muz

7

0

36

jang

29

rel

31

3

3

21

mat

24a

jang

18

jpol

43

wf

44

jpol

3

 

0

 

3

 

VI

0

IV

 

VIII

 

 

V

 

2

1

VII

 

 

 

 

0

3

10.50 - 11.35

4

10

jang 1/2

7

0

36

rel

29

2

31

3

4

21

muz

43

wf

18

jpol

58

jang

44

jpol

4

 

0

 

3

2

VI

IV

 

 

VIII

 

 

VII

 

1

0 pół

V

 

 

 

 

0

4

11.50 - 12.35

5

10

0

7

rel

36

1

29

2

31

3

5

21

jpol

43

wf

18

muz

58

biol

44

hist

5

0

 

1

3

2

IV

VI

 

VII

VIII

 

 

 

 

0

 

V

 

 

 

 

0

5

12.45 - 13.30

6

10

0

7

0

świetlica

6

21

wdż

 

 

20

zkk

58

jpol

44

jniem

6

0

0

 

 

 

VII

św

 

WDŻ IV

ZKK VI

VIII

 

 

 

 

 

św

 

 

 

 

0

6

13.40 - 14.25

7

świetlica

7

 

58

chem

44

zzw

7

 

 

 

 

 

 

św

 

VII

 

VIII

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

14.30 - 15.15

8

 

8

 

58

wdż/dz

44

wdż/dz

8

 

 

 

 

 

 

 

 

WDŻ VII/VIII

 

VIII

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

ŚRODA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Śr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

środa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czas trwania lekcji od …. do….

Numer lekcji

0 gr.I

0 gr. II

KLASA I

KLASA II

KLASA III

Numer lekcji

KLASA IV

KLASA V

KLASA VI

KLASA  VII

KLASA VIII

Numer lekcji

Mariola Szypuła

Barbara Kawa

Barbara Szczypta

Alicja Włodyka

Teresa Tęczar

Elżbieta Szypuła

Anna  Krok              

Irena Grabiec

Małgorzata Kaczkiełło

Andrzej Kaczkiełło

Jerzy Borys

Radosław Ślaski

Anastazja Korab

ks.Jerzy Oczoś

ks.Dariusz Tylutki

Ewelina    Wilk

Tomasz Dobek

Joanna Stefanik

Anna Góra

Waldemar Pintal

Barbara Gierlak

Patrycja Ślusarczyk

Numer lekcji

        8.00 -   8.45

1

10

0

7

0

36

1

29

2

31

3

1

21

jpol

24a

mat

18

rel

58

geogr

44

jpol

1

0

0

1

3

2

IV

 

V

 

VIII

 

VII

 

VI

 

 

 

 

 

 

 

0

1

        8.55 -   9.40

2

10

0

7

0

36

1

29

2

31

3

2

21

mat

43

wf

18

jpol

58

hist

43

wf

2

0

0

1

3

2

VI

 

IV

 

VII

 

VIII

 

 

 

 

V

 

 

 

 

0

2

  9.50 - 10.35

3

10

0

7

0

36

1

29

2

31

3

3

43

wf

24a

hist

18

biol

43

rel

44

mat

3

0

0

1

3

2

 

 

VIII

VI

V

 

IV

 

VII

 

 

 

 

 

 

 

0

3

10.50 - 11.35

4

10

0

7

0

36

1

29

2

31

3

4

21

rel

24a

jpol

18

jang

43

wf

44

biol

4

0

0

1

3

2

V

 

 

VIII

 

 

 

VI

IV

 

 

VII

 

 

 

 

0

4

11.50 - 12.35

5

10

0

7

0

 

 

 

zkk

świetlica

5

21

zzw

24a

zzw

18

mat

43

wf

44

rel

5

0

0

 

 

 

 

 

VI

ZKK 2

 

św

IV

V

VIII

 

 

VII

 

 

 

 

0

5

12.45 - 13.30

6

 

 

świetlica

 

zkk

 

 

6

 

 

24a

rel

18

plast

58

mat

44

jang

6

 

 

 

 

 

 

VI

VII

ZKK 2

 

św

 

VIII

V

 

 

św

 

 

 

 

 

6

13.40 - 14.25

7

świetlica

7

 

 

24a

wdż

18

wdż

58

jang

24

inf gr I

7

 

 

 

 

 

 

św

 

WDŻ V/VI

 

św

 

VII

 

 

 

VIII

 

 

 

 

 

7

14.30 - 15.15

8

świetlica

8

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

św

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

CZWARTEK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czas trwania lekcji od …. do….

Numer lekcji

0 gr.I

0 gr. II

KLASA I

KLASA II

KLASA III

Numer lekcji

KLASA IV

KLASA V

KLASA VI

KLASA  VII

KLASA VIII

Numer lekcji

Mariola Szypuła

Barbara Kawa

Barbara Szczypta

Alicja Włodyka

Teresa Tęczar

Elżbieta Szypuła

Anna  Krok              

Irena Grabiec

Małgorzata Kaczkiełło

Andrzej Kaczkiełło

Jerzy Borys

Radosław Ślaski

Anastazja Korab

ks.Jerzy Oczoś

ks.Dariusz Tylutki

Ewelina    Wilk

Tomasz Dobek

Joanna Stefanik

Anna Góra

Waldemar Pintal

Barbara Gierlak

Patrycja Ślusarczyk

Numer lekcji

        8.00 -   8.45

1

10

0

7

0

36

1

29

2

31

3

1

21

plast

24a

jpol

43

wf

58

mat

44

rel

1

0

0

1

3

2

V

IV

VII

 

 

 

VI

 

VIII

 

 

 

 

 

 

 

0

1

        8.55 -   9.40

2

10

0

7

0

36

rel

29

2

31

3

2

21

przyr

24a

jpol

18

mat

58

rel

43

wf

2

0

0

 

3

2

V

IV

VI

 

 

 

VIII

 

VII

1

 

 

 

 

 

 

0

2

  9.50 - 10.35

3

10

0

7

0

36

1

29

2

31

rel

3

21

rel

24a

muz

18

jang

58

jpol

43

wf

3

0

0

1

 

2

VII

V

 

 

 

 

VIII

VI

IV

3

 

 

 

 

 

 

0

3

10.50 - 11.35

4

10

0

7

0

36

1

29

rel

31

jang

4

43

wf

24a

rel

18

zzw

58

jpol

44

hist

4

0

0

1

 

 

VII

VI

 

 

VIII

 

IV

3

V

2

 

 

 

 

 

 

0

4

11.50 - 12.35

5

10

rel

7

0

36

1

29

2

31

3

5

21

jpol

24a

biol

18

rel

58

jniem

44

wos

5

 

0

1

3

2

IV

 

 

V

VIII

VII

 

 

VI

0

 

 

 

 

 

 

0

5

12.45 - 13.30

6

10

0

7

 

 

 

29

zkk

 

świetlica

6

21

 

24a

z.wspom

24/20

inf gr I/zkk

58

jang

44

geogr

6

0

 

 

 

 

 

św

 

ZKK 2

ZKK VI

V

VIII

VII

 

 

 

VI

 

 

 

 

 

6

13.40 - 14.25

7

świetlica

7

 

 

20

zkk

 

 

58

hist

44

jang

7

 

 

 

 

 

 

 

 

ZKK V

VII

św

 

VIII

 

 

 

św

 

 

 

 

 

7

14.30 - 15.15

8

świetlica

8

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

św

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

PIĄTEK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czas trwania lekcji od …. do….

Numer lekcji

0 gr.I

0 gr. II

KLASA I

KLASA II

KLASA III

Numer lekcji

KLASA IV

KLASA V

KLASA VI

KLASA  VII

KLASA VIII

Numer lekcji

Mariola Szypuła

Barbara Kawa

Barbara Szczypta

Alicja Włodyka

Teresa Tęczar

Elżbieta Szypuła

Anna  Krok              

Irena Grabiec

Małgorzata Kaczkiełło

Andrzej Kaczkiełło

Jerzy Borys

Radosław Ślaski

Anastazja Korab

ks.Jerzy Oczoś

ks.Dariusz Tylutki

Ewelina    Wilk

Tomasz Dobek

Joanna Stefanik

Anna Góra

Waldemar Pintal

Barbara Gierlak

Patrycja Ślusarczyk

Numer lekcji

        8.00 -   8.45

1

10

0

7

0

36

1

29

2

31

3

1

21

jpol

24a

mat

18

geo

58

zzw

44

jpol

1

0

0

1

3

2

IV

 

V

 

VIII

 

VI

 

 

 

 

VII

 

 

 

 

0

1

        8.55 -   9.40

2

10

0

7

0

36

1

29

jang

31

3

2

21

jpol

24a

geo

18

hist

43

wf

44

mat

2

0

0

1

3

 

IV

 

VIII

 

VI

 

V

 

 

 

2

VII

 

 

 

 

0

2

  9.50 - 10.35

3

10

0

7

0

36

jang

29

2

31

z.wspom

3

21

hist

43

wf

43

wf

58

mat

44

jniem

3

0

0

 

 

2

 

3

VII

 

IV

VIII

VI

 

 

 

1

V

 

 

 

 

0

3

10.50 - 11.35

4

10

jang 1/2

7

0

36

1

29

2

31

3

4

21

jang

24

info

18

mat

58

jpol

44

edb

4

 

0

1

3

2

VII

 

VI

 

 

VIII

 

IV

 

 

0 pół

V

 

 

 

 

0

4

11.50 - 12.35

5

10

0

7

0

świetlica

5

21

mat

24a

jang

18

jpol

58

plast

44

chem

5

0

0

 

 

 

VI

VII

IV

VIII

 

św

 

V

 

 

 

 

 

 

 

 

0

5

12.45 - 13.30

6

świetlica

6

 

świetlica

 

zkk

 

 

58

muz

44

jang

6

 

 

 

 

 

 

VII

 

ZKK V

 

św

 

VIII

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

13.40 - 14.25

7

świetlica

7

 

zkk

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

ZKK IV

 

św

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

14.30 - 15.15

8

świetlica

8

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

św

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8